Look

Školní výlet 3. ročníku do kempu Pecka

 

...
*MŮŽEŠ PODNIKAT*

 

...
Odborné praxe: Španělsko vs. ČR

 

...
Pracovní exkurze do ZOO Dvůr Králové n. L.

 

...
„Všude dobře doma nejlíp“

 

...
Prezentace studentských firem Junior Achievement

 

...
Slavnostní předávání maturitního vysvědčení 2019

 

...
ERASMUS+ - ACADEMIA MERCURII na schůzce koordinátorů v Itálii

 

...
Odborné praxe

 

...
Jednodenní praxe 2. B

 

...
Den španělské a mexické kuchyně

 

...
Výjezdní praxe studentů

 

...
ERASMUS+ - projektové setkání na ACADEMIA MERCURII v Náchodě

 

...

Olympiáda v českém jazyce

Školní kolo: 1. Sabina Fuchsová, 2. Nikola Michalovičová, 3. Nela Biedermannová

Postup do okresního kola: Sabina Fuchsová

 

Soutěže v cizích jazycích:

-                     Anglický jazyk

Školní kolo: 1. Tereza Beranová, 2. Anna Borsová, 3. Ondřej mazáč

Okresní kolo: Tereza Beranová – 2. místo, postup do krajského kola

-                     Německý jazyk

-                     Francouzský jazyk

Školní kolo:

1.ročník: 1. Adéla Melicharová, 2. Anna Dušková, 3.Klára Nováčková

2.ročník: 1. Jana Valicová, 2. Iveta Hanušová, 3. Šimon Stolín

3.ročník: 1. Anna Borsová, 2. Veronika Rybková, 3.Dominika Martínková

-                     Španělský jazyk

Školní kolo:

1.ročník: 1. Pavlína Nýčová, 2. Marek Bílek, 3. Aneta Francová

2. a 3. ročník: 1. Kristýna Sztrapková, 2. Ondřej Mazáč, 3. Anna Cozlová

-                     Ruský jazyk

 

Soutěž v matematice

Školní kolo:

1.ročník: 1. Milan Vencl, Jakub Šmíd, 2. Anna Kůsová, Tereza Martincová, Josef Novák, 3. Lucie Rotterová

2. ročník: 1. Dominika Pachlová, Šimon Stolín, 2. Jan Jandík, 3. Lucie Patterová

3. ročník: 1. Sára Zajíčková, 2. Michaela Rousková, Tomáš Kincl, 3. Veronika Rybková

4. ročník: 1. Nela Biedermannová, 2. Sabina Rošková, 3. Martina Bydelská

 

Finanční gramotnost – soutěž v teoretických a praktických znalostech

Školní kolo: 1. Sára Bihari, 2. Petr Štodt, 3. Silvie Mikulková

Postup do okresního kola

 

Přírodovědný klokan

Školní kolo: 1. Josef Novák, 2. Iveta Hanušová, 3. Denisa Chaloupková, Aneta Lukešová

 

Bobřík informatiky

Školní kolo:

1.                  – 2. ročník: 1. Milan Vencl, 2. Michaela Brožová, 3. Veronika Rybková, Aneta Francová

2.                  – 4. ročník: 1. Alice Světlíková, 2. Sebastian Švec, 3.  Anna Borsová

 

JA Studentská firma roku – 21. ročník – soutěž o nejúspěšnější studentskou firmu

-                     Soutěž proběhne v květnu 2016

 

Sport:

Přespolní běh – okresní finále – chlapci - 4. místo:

M. Bílek, J.Šmíd, J.Hladík, J.Kalaš, O.Mazáč, P.Štod

Přespolní běh – okresní finále – dívky - 2. místo:

T.Mědílková, I.Hanušová, A.Kůsová, K.Nováčková

Stolní tenis – okresní finále – chlapci

7.místo:  J.Tvrdík, J.Hladík, N.Musil, M.Bouček

8.místo: J.kalaš, J.Tichý, M.Tvrdík, M.Adam