Look

Projekty ERASMUS+
Zahájení školního roku 2020/2021
Praxe 2020
Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2020
Exkurze ČSOB
Studentské firmy spolupracují s žáky ZŠ
Ekonomická Olympiáda 2020 - Hradec Králové – Krajské kolo
PROFI GO 2020 – 1. místo a zvláštní cena poroty

Soutěže

PROFI GO 2020 SOUTĚŽ TALENTŮ PRO CESTOVNÍ RUCH

  1. místo Martin Janata, Jan Týfa získal zvláštní cenu poroty 

 

Ekonomická olympiáda
školní kolo -  pro 1.- 3. ročník

krajské kolo -  Kateřina Zítková – 2. B - obor Cestovní ruch J

                        Filip Ducháč –  2. B - obor Cestovní ruch J

                        Simona Hanzlová – 3. B, obor Cestovní ruch J

 

Matematická olympiáda

školní kolo:

  1. ročník
  2. místo – Kopecká Michala – 1. B
  3. místo – Lisičanová Lucie – 1. B
  4. místo – Sedláčková Anežka – 1. B

 

  1. ročník
  2. místo – Kopecký Tomáš – 2. A
  3. místo – Svobodová Eliška – 2. A
  4. místo – Nyklíčková Eliška – 2. B

 

  1. ročník
  2. místo – Černý Filip – 3. A
  3. místo – Osoba Adam – 3. B
  4. místo – Hanzlová Simona – 3. B

 

  1. ročník
  2. místo – Janata Martin– 4. B
  3. místo – Vagay Tomáš – 4. B
  4. místo – Salvatore Hana Claudia a Škop Ondřej – 4. A

 

Dějepisná olympiáda

školní kolo:

  1. místo – Denisa Košťálková – 3. B
  2. místo – Hanzlová Simona – 3. B
  3. místo – Filip Ducháč – 2. B

 

okresní kolo – Denisa Košťálková – 3. B

                         Simona Hanzlová – 3. B         

 

Přírodovědný klokan

školní kolo: 

  1. - 2. místo – Nyklíčková Eliška – 2. B a Lisičanová Lucie – 1. B
  2. místo – Šolínová Denisa – 2. B

 

Soutěže v cizích jazycích

Best in English
školní kolo - v anglickém jazyce pro 1. - 3. ročník

  1. místo v Královehradeckém kraji
  2. místo v České republice
  3. místo ve světě

 

Anglický jazyk

školní kolo:

  1. místo – Maršíková Daniela – 1. B
  2. místo – Spěváček Matěj – 3. B
  3. místo – Donajová Lucie – 2. B

 

Veletrhy

Veletrh studentských firem - JA Studentská Firma

studenské firmy: Euphoria a L´Brace

  1. místo - Osoba Adam z firmy L´Brace v 90-ti vteřinovém rozhovoru s investorem

    v anglickém jazyce

  1. místo - firma Euphoria
  2. místo - firma L´Brace

 

Sport

Okresní kolo škol v přespolním běhu

  1. místo dívky: Brklová Andrea, Šimková Kristýna – 3. ročník,

                         Šolínová Denisa, Šrajbrová Nikol – 2. ročník,

                         Náglová Radka, Kopecká Michala – 1. ročník

  1. místo chlapci: Prouza Filip, Osoba Adam – 3. ročník,

                            Nyč Adam, Sochor Rostislav, Nývlt Tomáš – 1. ročník

 

Běh do zámeckých schodů

  1. místo dívky: Brklová Andrea, Šimková Kristýna – 3. ročník,

                         Šolínová Denisa – 2. ročník,  

                         Náglová Radka, Procházková Kateřina – 1. ročník

  1. místo chlapci: Prouza Filip, Osoba Adam – 3. ročník,

                            Čech Alexander – 2. ročník,

                            Nyč Adam, Nývlt Tomáš – 1. ročník

 

Turnaj středních škol ve stolním tenise

  1. místo chlapci: Hejzlar Michal – 2. ročník,

                            Prouza Filip – 3. ročník,

                            Janata Martin, Pajkrt Filip – 4. ročník