Novinky

Předávání maturitních vysvědčení
Praxe sportovního managementu – nábor malých fotbalistů
Výjezdové praxe 3.B
MŠ Alšova - projekt "Naše tělo"
Židovské město
Prezentace studentských firem na naší škole Academia Mercurii
Appleby – Náchod Exchange 2023
Veletrh CR v Praze 2023
Lyžařský kurz 2023

 

Prezentace studentských firem
na naší škole Academia Mercurii

Čtyři studentské firmy  a čtyři zajímavé prezentace – to byl pátek 21. 4. 2023 na naší škole. Tento den se konaly již tradiční prezentace studentských firem. Žáci naší školy představili své firmy odborné porotě.

Prezentovali žáci třídy 3. B oboru Cestovní ruch a 3. A obor Ekonomické lyceum.

,Jednalo se o následující firmy: Spill the tea, která se věnovala výrobě pečených a sypaných čajů, Zmydli se, se svojí výrobou mýdel a bomb do koupele. Obě tyto firmy zastupovali žáci třídy 3B oboru Cestovní ruch. Ze třídy 3A oboru Ekonomické lyceum se představila firma Candle shop, která vyráběla svíčky s dřevěnými knoty a firma Safe Kitty se svými výrobky, které měly sloužit k obraně. Každá z firem prokázala, že zkušenosti nasbírané v rámci tohoto projektu jsou pro ně důležité a přínosné.

Mgr. Judita Galbová