Novinky

Předávání maturitních vysvědčení
Praxe sportovního managementu – nábor malých fotbalistů
Výjezdové praxe 3.B
MŠ Alšova - projekt "Naše tělo"
Židovské město
Prezentace studentských firem na naší škole Academia Mercurii
Appleby – Náchod Exchange 2023
Veletrh CR v Praze 2023
Lyžařský kurz 2023

 

MŠ Alšova - projekt "Naše tělo"

Studenti 3. A oboru Ekonomické lyceum a Sportovní management pod vedením pana učitele Mgr. Martina Vrabce připravili projekt pro MŠ Alšova. Jednalo se o workshop, kde se školkové děti naučily nové vědomosti od našich studentů na téma "Moje tělo". Naši žáci si připravili několik stanovišť, jak ve třídě, tak v přírodovědné laboratoři, kde byly pro děti připraveny názorné úkoly. Děti si také prohlédly školu, posadily se do lavic a zkusily si být na chvilku středoškoláky. Všem se projekt moc líbil.